Niedziela, Czerwiec 27, 2021, 22:42
Szanowni Nauczyciele, Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie!
Nadszedł oczekiwany przez wszystkich koniec roku szkolnego 2020/2021, który był pełen niespodzianek, wyzwań i niepewności zarówno dla nauczycieli, uczniów i rodziców. To niezwykły rok, w którym samodzielność i wytrwałość okazały się tak ważne.
Najważniejsze, że dotarliśmy do mety, w dobrym zdrowiu, które jest zdecydowanie wartością nadrzędną. Cieszę się, że przed wyjazdem na wakacje mogliśmy spotkać się z Wami , Drodzy Uczniowie, choć przez parę tygodni w naszej pięknie odremontowanej szkole. Sale lekcyjne nabrały blasku między innymi dzięki zaangażowaniu Waszych rodziców.

Wielkie i serdeczne podziękowania kieruję zatem do Rodziców.
To oni każdego dnia stanowili dla Was wsparcie na tej krętej, a w ostatnim czasie szczególnie wyboistej i zawiłej szkolnej drodze do wiedzy.

Drodzy Uczniowie, przekażcie swoim rodzicom, że WSZYSCY ONI, bez wyjątku, zasłużyli na świadectwo z czerwonym paskiem.

Wystawiamy im wzorowe zachowanie i oceny celujące z następujących przedmiotów:

• Informatyka - poziom rozszerzony- 6
  • Dydaktyka przedmiotów -6
  • Wspólne odrabianie lekcji-6
  • Zaangażowanie - 6
  • Pomoc- 6
  • Kreatywne wsparcie- 6
  • Cierpliwość do swojego dziecka -6
  • Cierpliwość do nauczycieli- 6
  • Motywowanie dziecka do nauki- 6
Średnia ocen Rodziców- 6,0

Z kolei Gronu Pedagogicznemu gratuluję determinacji w kształceniu na odległość z zastosowaniem nowych form i metod pracy. Dziękuję za kształtowanie pozytywnych postaw wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły.
Zdecydowanie nie był to łatwy rok dla Was, Drodzy Nauczyciele, ale jak zawsze daliście radę. Cieszę się , że mogę pracować z tak wspaniałym gronem nauczycielskim, które stawia czoła każdemu nowemu wyzwaniu, odkrywa w uczniach talenty, motywuje ich do działania, zachęca do wytężonej i sumiennej pracy, aby byli dobrze przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesny świat.

Drodzy Uczniowie, pomimo trudnych i specyficznych warunków nauki, z jakimi musieliście się zmierzyć w tym roku szkolnym, Wasze osiągnięcia w konkursach szkolnych i międzyszkolnych wskazują na Wasz nieustanny rozwój i duży zakres posiadanej wiedzy.
Osiągnęliście to dzięki systematycznej pracy własnej ukierunkowanej przez Waszych nauczycieli. Dziękuję za wytrwałość i właściwe wdrażanie w życie nowej wiedzy, mimo wyzwania, jakim stało się dla Was nauczanie zdalne.
Efektem wspólnego wysiłku są sukcesy zapisane w ,, Księdze pamiątkowej szkoły''.

Żegnam się z Wami na czas wakacji słowami: ,, DO ZOBACZENIA''. Mam nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się w naszej szkole pełni sił i energii do dalszej pracy i nauki.

KOCHANI ÓSMOKLASIŚCI
Żegnamy Was, życząc, by jak najwięcej Waszych marzeń się spełniło; żebyście zawsze czuli, że postępujecie słusznie i w zgodzie ze sobą.
Znajdźcie po prostu własną receptę na szczęście!
Osiągnijcie to, co sami sobie postawicie za cel i poczytacie za sukces!

Pamiętajcie:
"Jeśli możesz coś zrobić lub marzysz , że mógłbyś to zrobić, zabierz się za to. Odwaga ma w sobie moc geniuszu."( J. W. Goethe)

Wspaniale było Was poznać i obserwować każdego szkolnego dnia, jak się zmieniacie, rozwijacie swoją osobowość, odkrywacie w sobie talenty, uczycie się i zdobywacie doświadczenia, dorastacie. Dziękuję Wam za uśmiech, spontaniczność, gesty życzliwości, zapał do działania, twórcze pomysły i słowa, te wypowiedziane , jak i niewypowiedziane.

Wszystkim uczniom życzę, radosnych, szczęśliwych, bezpiecznych wakacji, a nauczycielom i wszystkim współpracownikom- udanego wypoczynku.
                                                                                            Edyta Gil