środa, Maj 8, 2024, 09:19
Z pasji do natury, uczennica klasy 6c Katarzyna Zięba wykonała interesującą pracę w ramach Powiatowego Konkursu Plastycznego „ŻYWY OBRAZ – roślinna kompozycja" dla uczniów klas VI-VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu olkuskiego.
Konkurs zorganizowało Starostwo Powiatowe w Olkuszu Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa.
Inicjatywa miała na celu promocję kultury i sztuki wśród młodego pokolenia a także zainspirowanie młodzieży do działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego i promowania ekologii poprzez tworzenie dzieł sztuki między innymi z materiałów z odzysku.
Z pewnością „Żywy Obraz" to unikalna i wyjątkowa dekoracja nowoczesnych wnętrz z prostą i łatwą obsługą.
Gratulujemy pomysłu !