środa, Maj 8, 2024, 09:03
14 marca 2024 roku odbył się II etap - gminny - konkursu "OMNIBUS". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Zuzanna Wesołowska z klasy I a, Szymon Kalarus z klasy II a oraz Kacper Siejka z klasy III b.
I miejsce w etapie gminnym zajął Kacper Siejka (opiekun- mgr Lidia Stach) i tym samym został laureatem Jubileuszowej XX edycji konkursu "OMNIBUS" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.
GRATULUJEMY zwycięzcy i życzymy mu dalszych sukcesów w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy.
Niech ten konkurs będzie dla uczniów klas I-III inspiracją do rozwijania swoich pasji oraz poszukiwania nowych, nieznanych jeszcze ścieżek edukacyjnych. Mamy nadzieję, że w przyszłych edycjach konkursu „Omnibus" będziemy świadkami równie wielkich osiągnięć i będziemy mogli razem świętować sukcesy naszej młodzieży.