Czwartek, Kwiecień 4, 2024, 14:52

21 marca 2024 r. klasy 1-3 obchodziły Sportowy Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie brali udział w zawodach sportowych , ćwiczyli z trenerem on-line w ramach programu Fitschool. Zjedli zdrowe śniadanie i wyruszyli na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny. Swe spostrzeżenia przedstawili na pracach plastycznych.

Nasze Świetliczaki również powitały wiosnę i wykonały piękne tulipany
21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny . To również Światowy Dzień Zespołu Downa. Nasi namłodsi uczniowie na znak solidarności z osobami z zespołem Downa, ich rodzinami i opiekunami założyli kolorowe skarpetki lub skarpetki nie do pary.
To był naprawdę udany dzień.