Wtorek, Styczeń 30, 2024, 11:42
38 uczniów naszej szkoły podjęło wyzwanie, aby czytać książkę przez kolejne 30 dni, poświęcając na lekturę nie mniej niż 17 minut. Może nie jest to zawrotna ilość, jednak cieszymy się z każdego dziecka, które podjęło trud kształtowania nawyku czytania. Trud okazał się w rezultacie...
PRZYJEMNOŚCIĄ, co zdeklarowali wszyscy w czasie spotkania w szkolnej bibliotece, w trakcie którego zostały wręczone dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Uroczyste podsumowanie akcji odbyło się w obecności Pani Dyrektor Edyty Gil, która wręczyła nagrody.
A oto lista tych, którzy CZYTAJĄ CODZIENNIE:
1. Kira Kolesnikova

Klasa 6c
1. Eliza Słysz
GRATULUJEMY!
Warto podkreślić, że spora część uczniów odbiera z biblioteki kolejne „aplikacje", niektórzy zainspirowani postawą kolegów również podejmują wyzwanie... Wszystkim życzymy WTRWAŁOŚCI i doświadczenia PRZYJEMNOŚCI z czytania książek.
Szczególne wyróżnienie należy się klasie 2b, która prawie w całości włączyła się w akcję.
Dziękuję Nauczycielom i Rodzicom, którzy motywowali swoje dzieci.