Poniedziałek, Maj 22, 2023, 11:51
15 maja 2023 roku w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu odbył się Powiatowy Konkurs Plastyczny „ W świecie bajek i wierszy Aleksandra Fredry". Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie ilustracji do bajki lub wiersza Aleksandra Fredry techniką pasteli olejnych na kartkach formatu A3.
Naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów Róża Wojna i Franciszek Lasak z klasy 3a(op. Małgorzata Szkabara). Po konkursie na uczestników czekał słodki poczęstunek i przedstawienie „Pyza na polskich drogach". W czasie, gdy uczestnicy konkursu oglądali przestawienie, członkowie jury oceniali wykonane prace. Po zakończeniu przedstawienia ogłoszono wyniki konkursu. Wśród wyróżnionych uczniów była Róża Wojna, która otrzymała dyplom oraz nagrodę. Franciszek Lasak otrzymał nagrodę pocieszenia. Uczniom gratulujemy!