Czwartek, Kwiecień 13, 2023, 14:33

16 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Olkuszu odbyła się jubileuszowa edycja Konkursu Recytatorskiego dla klas I-III szkół podstawowych. Tematem konkursu była poezja Brzechwy i Tuwima.
Uczniowie z jedenastu szkół Miasta i Gminy Olkusz prezentowali swoje umiejętności recytatorskie przedstawiając bogactwo literatury dziecięcej.

Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów Franciszek Tylkowski z kl. 3a , Kacper Siejka z kl..2b i Ewa Świątek z kl.3a.
Uczniowie nie zajęli żadnego punktowanego miejsca, lecz doświadczenie sceniczne oraz satysfakcja z udziału w konkursie jest wielkim wyróżnieniem. Gratulujemy !!!