Niedziela, Czerwiec 28, 2026, 20:24
16 czerwca 2026 r. w Miejskim Ośrodku Kultury wręczono nagrody dla najzdolniejszych uczniów w bieżącym roku szkolnym.
Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Izabela Witek z klasy I a – opiekun: mgr Jadwiga Szatan
Lilianna Palczewska, Lena Prokop z klasy I b – opiekun: mgr Renata Lenderuk-Bigaj
Gabriel Zawada, Tymon Jochymek, Zuzanna Przybylska, Wiktor Wojna z klasy II a – opiekun: mgr Joanna Stachowicz-Kałużna
Maria Barczyk z klasy II b – opiekun: mgr Lidia Stach
Zuzanna Wesołowska z klasy III a – opiekun: mgr Małgorzata Szkabara
Jakub Warzecha z klasy III b – opiekun: mgr Małgorzata Bień
Szymon Kalarus z klasy IV a – opiekun: mgr Agnieszka Starosta-Banyś
Tymoteusz Barczyk, Wojciech Moździerz z klasy IV b – opiekun: mgr Ilona Dybich
Filip Imielski z klasy IV b – opiekun: mgr Joanna Cioch
Kuba Węgrzecki, Maja Możdżeń z klasy V a – opiekun: mgr Anna Pałka
Daniel Siedziuk z klasy VII a – opiekunki: mgr Agnieszka Piątek, mgr Anna Gręda
Maciej Siwek z klasy VII b – opiekun: mgr Beata Rup
Katarzyna Zięba z klasy VIII c – opiekunki: mgr Agnieszka Piątek, mgr Ilona Dybich
Paweł Pokora, Michał Pokora, Filip Janik, Aleksander Madej, Igor Palenik, Emil Madera
- z klasy VIII a, Igor Stramecki, Adam Pandel z klasy VII a – opiekun: mgr Paweł Banyś
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy kolejnych sukcesów!
 

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem