Czwartek, Październik 17, 2024, 09:32

11 października 2024r. świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela
Z tej okazji społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii.
W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Edyta Gil- wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami zawodowymi.
Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego- jak co roku- przyznały Order Uśmiechu dla najsympatyczniejszych nauczycieli
Część artystyczną przygotowali uczniowie klas 3a i 3b pod kierownictwem pań: Izabeli Prygi-Kopyść i Renaty Lenderuk-Bigaj. Podczas występu przenieśliśmy się w czasy, gdy w szkole zaczęły uczyć roboty. Pokazano jakie miało to skutki i jak ważną rolę odgrywa nauczyciel. Uczniowie z założonymi elementami odblaskowymi wyrazili również swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.
Uroczystość wywołała uśmiech na twarzach zarówno nauczycieli jak i uczniów. Mamy nadzieję, że wszyscy obecni miło spędzili ten czas.