Czwartek, Październik 17, 2024, 09:21

W ubiegłym tygodniu pierwsze klasy wybrały się na podsumowujący odblaskową akcję spacer. Najważniejszym punktem programu było skrzyżowanie znajdujące się najbliżej szkoły. Uczniowie w praktyce mogli zademonstrować czego nauczyli sie przez pierwsze tygodnie.
Doskonale wiedzą już, jak zachować się na ruchliwej drodze. Dzięki kamizelkom odblaskowym byliśmy dobrze widoczni. Kierowcy, z daleka zauważali odblaskową gromadkę i z uśmiechem zatrzymywali sie przed pasami.
Podczas spaceru zrobiliśmy test ze znajomości znaków drogowych.
Z pewnością był to przyjemny i pożyteczny spacer ;)