środa, Październik 9, 2024, 14:13

W dniu 1 października 2024 r. odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych.

W Igrzyskach Dzieci dziewczęta w składzie: Wiktoria Kałużna 6b, Viktoriia Zhurav 6a, Dagmara Czarnota 6a, Nikola Miszta 4a, Evelina Blazhko 5a, Lena Szweda 5a zajęły 5 miejsce. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopcy w składzie: Mateusz Licznerski 8a, Bartłomiej Siejka 8a, Kacper Lorek 8b, Alan Trojanowicz 8b, Michał Pokora 7a, Emil Madera 7a zajęli 3 miejsce. W tej samej kategorii wiekowej drużyna dziewcząt w składzie: Julia Talaga 8b, Aleksandra Tracz 8b, Kalina Andrzejczyk 7a, Zuzanna Węgrzycka 7a, Maria Szlachta 7a, Anna Urbanik 7a zdobyły 1 miejsce i zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 10 października 2024r. w Nowym Targu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.