Piątek, Październik 4, 2024, 13:07
Tym razem na spacer szlakiem krakowskich legend wybraly sie klasy 4a i 4b. We wtorek 1 października 2024r czwartoklasiści ubrani w kamizelki odblaskowe odwiedzili krolewskie miasto.
Uczniowie przypomnieli sobie legendy zwiazane z miastem Kraka, ale również poznali historię miasta i zabytki.
Odblaskowy orszak był widoczny z daleka, dzięki czemu grupa czuła się pewnie i bezpiecznie. Nikt nie obawiał się, że się, ze stanie mu się krzywda, albo że się zgubi. Tym samym nasi uczniowie edukowali krakowian i zachęcali do noszenia odblasków.