Czwartek, Wrzesień 26, 2024, 10:46
Dziś w szkole zorganizowana została akcja pomocy dla powodzian " Kup babeczkę - pomóż powodzianom". Na naszych uczniów zawsze można liczyć. Akcja spotkała się z ogromnym odzewem.
Babeczki rozeszły się w błyskawicznym tempie. Udało się uzbierać 1185 zł Pieniążki zostały wpłacone na konto Polskiej Akcji Humanitarnej, która organizuje zbiórkę pieniężną dla poszkodowanych w powodzi.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten cel- uczniom, rodzicom i naszym wolontariuszom, którzy upiekli i sprzedawali babeczki . Dobro powraca ;)