Czwartek, Wrzesień 26, 2024, 10:21

"Samorząd jest to właściwie praca organizowana po to,
aby jednakowo dobrze działo się wszystkim,
którzy razem uczą się, działają...,
żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał...,
żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się,
pilnował porządku i praworządności...".
Janusz Korczak
20 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwali opiekunowie samorządu.
Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły został uczeń klasy VIII Adrian Sroka, który zdeklasował swoich konkurentów. Zdobył 63 głosy.
Adrianowi gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska.
Wszystkich uczniów klas 4-8 zapraszamy do włączenia się w działalność samorządu.
Osoby, które również weszły w skład samorządu szkolnego miały następującą ilość głosów:
Eliza Słysz- 59
Filip Klubiński- 58