Sobota, Czerwiec 29, 2024, 09:31
Podczas trwania uroczystości zakończenia roku szkolnego dla klas 1-7 pani dyrektor Edyta Gil przywitała uczniów i pracowników szkoły . Szczególne słowa uznania skierowała do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki w szkole oraz służyli czasem i zaangażowaniem we wszelkich działaniach i imprezach. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę.
Gratulowała dzieciom wyników w nauce. Nagrodziła tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem. Nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców uczniowie otrzymali od wychowawców podczas spotkań w klasach.
Życzymy uczniom przede wszystkim bezpiecznych, słonecznych wakacji ;).