Wtorek, Czerwiec 4, 2024, 12:07
Sukces naszego ucznia!!! Szymon Kalarus z klasy 2a zajął II miejsce w Powiatowym Dyktandzie z Języka Angielskiego. Celem konkursu było promowanie nauki języka angielskiego, rozbudzenie wśród uczniów zainteresowań językiem angielskim, podniesienie poziomu umiejętności językowych.
Szczególnie rozumienia tekstu słuchanego i umiejętności pisania oraz doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim.
Zadaniem uczestników konkursu było uzupełnienie na podstawie słuchanego tekstu brakujących słów w gotowym tekście.
W czasie kiedy prace konkursowe były sprawdzane, uczestnicy Dyktanda wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez lektorkę z Centrum Helen Doron w Olkuszu.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody ufundowane przez Centrum Helen Doron w Olkuszu oraz olkuską Bibliotekę. Szymonowi serdecznie gratulujemy!!!