Wtorek, Maj 21, 2024, 12:04
15 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbył się III Olkuski Konkurs Taneczny.
Młodych tancerzy powitał Dyrektor MOK Michał Mączka.
Dzieci, które od długiego czasu przygotowywały się do występu, tańczyły wspaniale i z dużym wdziękiem.
Piękne, kolorowe stroje dodawały blasku popisom.
Nasi uczniowie z grupy tanecznej hip-hop sqad prowadzonej przez panią Magdalenę Adamską zajęli III miejsce.
Serdecznie gratulujemy !!
Odbiór pucharów i zaprezentowanie zwycięskich choreografii w dniu 01.06.2024 podczas Dni Olkusza.