Wtorek, Maj 21, 2024, 11:59
9 maja w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu odbył się II etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Puchacz Piotr".
Do 29 maja zostaną ogłoszone wyniki z II etapu, a dla najlepszych z najlepszych będzie czekać III etap, który odbędzie się 9 czerwca w Warszawie. Trzymamy mocno kciuki za naszych uczniów ;)
Naszą szkołę reprezentowali:
- Zuzanna Wesołowska, Sławosz Kaszuba z klasy I a;
- Zuzanna Nowicka, Jakub Warzecha, Michał Kwiatkowski z klasy Ib;
- Szymon Kalarus i Wojciech Sałata z klasy IIa;
- Filip Imielski i Amelia Łazarczyk z klasy IIb;
- Kacper Siejka z klasy IIIb.