Wtorek, Maj 21, 2024, 11:57

Dnia 7 maja w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu odbył się Powiatowy Konkurs Plastyczny "ZACZAROWANY ŚWIAT BAŚNI BRACI GRIMM" dla klas 1- 3. Naszą szkołę reprezentowały: Nadia Nobis z klasy 2a i Iga Nocoń z klasy 3a. Do konkursu przystąpiło 38 uczniów z klas 1-3 ze szkół podstawowych z powiatu olkuskiego. Miło Nam ogłosić, że obie dziewczynki zostały nagrodzone. Iga Nocoń zajęła 2 miejsce , natomiast Nadia Nobis zdobyła wyróżnienie .
Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!!