Wtorek, Kwiecień 23, 2024, 13:14
W Zespole Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu odbył się Powiatowy Konkurs „Słoikowy LAS", który przyciągnął zainteresowanie uczniów z 14 szkół podstawowych z Olkusza i jego okolic. Uczestnicy mieli za zadanie stworzenie mini kompozycji ogrodowej w szklanym pojemniku.
Prace nie mogły przekraczać wymiarów: 20 cm szerokości i 30 cm wysokości, a uczestnicy mogli używać różnorodnych materiałów, w tym elementów z recyklingu, co dodatkowo podkreślało ekologiczny charakter konkursu. W rywalizacji udział wzięli uczniowie naszej szkoły, którzy wykazali się dużą kreatywnością. Podkreślić należy, iż „Słoikowy las" wykonało 12 uczniów z klas 4-8.
Miło jest nam poinformować, iż trzech uczniów otrzymało wyróżnienia:
Wojciech Molęda klasa 5a
Szymon Nabielski klasa 6b
Michał Jędrzejczyk klasa 6b
Narody laureatom w dniu 12 kwietnia w ZS Nr 4 w Olkuszu wręczali Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk oraz Dyrektor ZS Nr 4 Marida Zoń.
Gratulujemy kreatywności, ekspresji twórczej oraz świadomości ekologicznej.
Opiekun: Ilona Dybich