Czwartek, Marzec 9, 2023, 14:19
20 lutego 2023r. szkołę odwiedzili wyjątkowi goście, przedszkolaki
i ich rodzice.
Celem wizyty było poznanie oferty edukacyjnej szkoły
i zwiedzenie budynku. Licznie przybyłych gości przywitały panie dyrektorki: Edyta Gil i Joanna Cioch.
Uczniowie klasy trzeciej przygotowali występ taneczny💃🕺 Przedszkolaki brały udział w zajęciach sportowych🤸‍♀️ i edukacyjnych👩‍🏫. W tym czasie rodzice spotkali się z panią dyrektor i panią pedagog.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku z Dnia Przedszkolaka 🤗
 -KLIKNIJ!!!