Czwartek, Marzec 9, 2023, 13:00
„Dobre maniery są kluczem do łatwiejszego życia wśród ludzi", dlatego od 27 lutego do 3 marca obchodziliśmy tydzień savoir-vivre'u.
Na kolorowych balonach, którymi udekorowaliśmy korytarz, zapisaliśmy zasady kultury słowa, bycia, ubioru i wyglądu oraz spożywania posiłków. Ponadto uczniowie mogli wziąć udział w konkursie polegającym na przepisaniu pismem kaligraficznym jak najwięcej zasad.
Mamy nadzieję, że wysoka kultura osobista będzie nam towarzyszyła ;)
Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, który przypada na 21 lutego, w naszej szkole zorganizowano Szkolny Konkurs Języka Ojczystego.
W kategorii klas 6-8 zwycięzcami zostali:
1. Magdalena Bielach z klasy 7;
2. Julia Pandel z klasy 8c;
3. Paula Woźniak z klasy 6b.
W kategorii klas 4 -5 najlepsi to:
1. Natalia Chodorska z 4b;
2. Dagmara Czarnota z 4a;