Poniedziałek, Luty 20, 2023, 14:00
W tym roku przypada 230. rocznica urodzin Aleksandra Fredry. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się wieczornica poświęcona życiu i twórczości najwybitniejszego polskiego komediopisarza. Uczniowie klas piątych i szóstych przygotowali piękną recytację wierszy Aleksandra Fredry, a uczniowie klas siódmych i ósmych zaprezengtowali wzorowe czytanie fragmentów "Zemsty".
Warto dodać, że w uznaniu zasług dla polskiej kultury Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2023 Rokiem Aleksandra Fredry.