Piątek, Grudzień 16, 2022, 11:39
14 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja Gminnego Festiwalu Programowania realizowanego w ramach projektu unijnego „Rozwój kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych gminy Olkusz".
60 uczniów klas 1-3 z 10 szkół podstawowych pod kierunkiem mgr Edyty Gil oraz mgr Lucyny Kajdy tworzyło w aplikacji 3D Kodu Game Lab grę komputerową, uczestniczyło w zabawach z zakresu programowania na dywanie oraz zabawach z edukacyjnym robotem Ozobot. Na zakończenie festiwalu na uczestników czekał słodki poczęstunek.