Czwartek, Październik 13, 2022, 13:20
W dniu 11. 10. 22r grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunkami - koordynatorkami Odblaskowej Szkoły wybrały się na Rajd Rowerowy do Zimnodołu.
Przemierzając ulice naszego miasta zwracaliśmy nie małą uwagę przechodniów i mieszkańców okolicznych wiosek.
Założone kamizelki odblaskowe pięknie odbijały promienie słoneczne i wyróżniały się na tle jesiennych kolorów.
Na miejscu urządziliśmy piknik, a po posiłku zagraliśmy w siatkówkę i koszykówkę jak przystało na prawdziwych sportowców.
Uśmiechnięci i pełni energii wróciliśmy bezpiecznie do szkoły. Już z utęsknieniem czekamy na następną wędrówkę.