Pi膮tek, Pa藕dziernik 7, 2022, 07:50

Ostatni dzie艅 wrze艣nia, to Dzie艅 Ch艂opaka. Tym razem by艂 to czwartek.
Z tej okazji dziewcz臋ta z Samorz膮du Uczniowskiego przygotowa艂y 偶yczenia i wr臋czy艂y ch艂opcom s艂odki upominek. 馃嵀

Dzie艅 ten przebiega艂 pod has艂em 鈥濷dblaskowy dzie艅 z muszk膮".
Wszyscy uczniowie i uczennice, Ci mali i Ci wi臋ksi mi臋li przypi臋te muszki b膮d藕 krawaty馃憯 i dodatkowo za艂o偶one odblaski.
Na d艂ugiej przerwie 艣wi臋towali艣my ta艅cz膮c miedzy innymi belgijk臋. Taniec馃拑馃暫 i dobra zabawa na przerwie by艂y wst臋pem do dyskoteki, kt贸ra odby艂a si臋 z okazji Dnia Ch艂opaka w godzinach popo艂udniowych. Uczniowie przyszli ubrani w elementy odblaskowe, dziewczyny szala艂y z makija偶em odblaskowym. Dyskotek臋 poprowadzi艂 by艂y absolwent SP3, Aleksander Krukowski. DJ Alek馃帶馃帳 zadba艂 o niesamowit膮 atmosfer臋 i wsp贸lnie z Samorz膮dem Uczniowskim rozkr臋ci艂 艣wietn膮 zabaw臋. Opiekunowie, kt贸rzy byli na dyskotece, przydzielili nagrody za najciekawszy str贸j i dla najlepiej bawiacych sie os贸b. Opr贸cz wielu super piosenek, hitem okaza艂 sie tez utw贸r "Przepisowy ruch drogowy". Wszyscy z ut臋sknieniem czekaj膮 na kolejn膮 dyskotek臋. Po zabawie, ka偶dy w ubrany w odblaski, bezpiecznie dotar艂 do domu.

OK, rozumiem lub Wi臋cej Informacji