Niedziela, Marzec 13, 2022, 00:21

We wtorek 8 marca każda dziewczyna i kobieta w naszej szkole mogła poczuć się wyjątkowo. Nasi chłopcy, odświętnie ubrani, nie zapomnieli o wspaniałym Dniu Kobiet i już od samego rana składali życzenia swoim nauczycielkom i koleżankom wręczając im kwiaty i drobne upominki.
S.U. wspólnie ze szkolnym zespołem muzycznym przygotował koncert z okazji Święta Kobiet. Podczas koncertu zostały też zaprezentowane wyniki sondy, jaką S.U. przeprowadził wśród chłopców. Sonda dotyczyła informacji o dziewczynkach i rzeczach związanych z płcią żeńską. Mimo tak radosnego dnia szkoła nie mogła zapomnieć o sytuacji rozgrywającej się za naszą wschodnią granicą. Uczniowie solidaryzując się z Ukrainą ubrali się w kolory żółtoniebieskie. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem zaśpiewali piosenkę „Hej sokoły" wymachując ukraińskimi flagami.
Na koniec uroczystości wszystkie Panie otrzymały słodki upominek, a także życzenia spełnieni marzeń, samych słonecznych dni oraz uśmiechu zawsze goszczącego na twarzach.