Niedziela, Maj 2, 2021, 20:46
Szanowni Państwo,
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
od 4 maja 2021 roku wznawiamy nauczanie stacjonarne w klasach I - III.

Świetlica szkolna będzie funkcjonowała na dotychczasowych zasadach.
Obiady dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej będą wydawane na zasadach dotychczas obowiązujących.

Ogólne zasady, czyli kto i kiedy wraca do nauki stacjonarnej

• Od 4 maja br. uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej w szkole zgodnie z obowiązującym planem lekcji - na zasadach wprowadzonych 18 stycznia 2021 r.

• Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).

• Od 31 maja br. wszyscy uczniowie uczą się już stacjonarnie.

Szczegółowych informacji udzielaj wychowawcy klas.