Piątek, Kwiecień 23, 2021, 22:51
Zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. (Dz.U. 2021 poz. 561) od poniedziałku, 26 kwietnia w systemie hybrydowym  odbywać się będą lekcjew klasach I-III. Uczniowie z pozostałych klas mają zajęcia na dotychczasowych zasadach.

PROCEDURA REALIZACJI NAUCZANIA W UKŁADZIE HYBRYDOWYM W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 IM. MARCINA BIEMA W OLKUSZU