Niedziela, Marzec 28, 2021, 21:03
Zgodnie z zarządzeniem nr 13//2020/2021
Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3
im. Marcina Biema w Olkuszu
z dnia 18 stycznia 2021 r.
31 marca 2021 roku (środa) oraz 7 kwietnia 2021 roku (środa)
są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.
Szkoła zapewnia opiekę świetlicy dla dzieci z klas I- III rodziców zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.