Czwartek, Kwiecień 13, 2023, 14:27
W dniu 3 marca 2023 roku w Domu Kultury w Wolbromiu odbył się event ekologiczny dla uczniów z terenu miasta i gminy Wolbrom. Sala kinowa zapełniła się dziećmi , na które czekała niespodzianka . Uczniowie mogli obejrzeć wspaniały film „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu"
Następnie wszyscy mieli możliwość podziwiania prześlicznych strojów wykonanych z materiałów przeznaczonych do recyklingu i wziąć udział w ekologicznej mini konferencji.
Podczas eventu Inspektor Sanitarny Agata Knapik wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Wolbrom Adamem Zielnikiem wręczyli również dyplomy oraz nagrody rzeczowe laureatom X edycji konkursu plastycznego „Jesień w lesie grzyby niesie". Uczeń naszej szkoły Franciszek Tylkowski otrzymał Nagrodę Grand Prix Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Olkuszu. Gratulujemy!