Przewodniczący: Aneta Stachel-Barczyk

Skarbnik: Rafał Motyka
Sekretarz: Marta Nabielska
Komisja Rewizyjna:  Ewelina Wadowska, Karolina Stach
Członkowie:  Agata Adamczyk,  Agnieszka Kuzon, Iwona Fiołna, Angelika Pawlik, Karolina Lorek, Iwona Kabat, Małgorzata Wolna, Jarosław Klimowski, Ewa Białaś, Izabela Ziółkowska, Kinga Topolska

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Marcina Biema
w Olkuszu uchwaliła następujące wysokości składki w roku szkolnym 2019/2020.

1. Jedno dziecko uczęszczające do szkoły – 60 zł./rok
2. Dwoje dzieci uczęszczających do szkoły – 100 zł./rok
3. Trzecie i kolejne dziecko – zwolnione z opłat.

Składka roczna może być podzielona na 2 raty.
1 – ratę należy wpłacić do końca października,
2 – ratę wpłacamy do końca lutego.

Skarbnicy klasowi proszeni są o wpłacanie składek do skarbnika Rady Rodziców (Pana Rafała Motyki) lub do sekretariatu szkoły.