Od października 2020r. w naszej szkole realizowany jest projekt unijny:

„Rozwój kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych gminy Olkusz".

Nadrzędnym celem projektu jest wzrost jakości nauczania w szkołach podstawowych, które zdecydowały się na udział w projekcie.

Uczniowie ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi otrzymują wsparcie z zakresu pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz biorą udział w zajęciach wyrównawczo – dydaktycznych. Ponadto uczniowie mają możliwość podniesienia kompetencji kluczowych oraz umiejętności niezbędnych na rynku pracy poprzez udział w dodatkowych zajęciach rozwijających.

Poniżej, po kliknięciu w dany miesiąc znajdziesz zdjęcia z zajęć ;)

Zapraszamy do oglądania!!!!

MAJ 2021r. (KLIKNIJ!!!)

CZERWIEC 2021r. (KLIKNIJ!!!)

LOGOPEDIA

Koordynacja wzrokowo ruchowa to umiejętność łączenia tego, co spostrzegamy przy pomocy wzroku z tym, co wykonujemy przy pomocy ruchu.
Jest to umiejetność niezbędna do opanowania pisania, rysowania, wycinania, lepienia, malowania, manipulowania, ćwiczeń gimnastycznych.
Dlatego we wrześniu wspieraliśmy rozwój tej umiejętności.