Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne rok szkolny 2019/2020
L.P. |
Nazwisko prowadzącego |
Rodzaj zajęć z uczniami |
Dzien/godzina |
1. |
Banyś Paweł |
SKS |
Wtorek 14.05 – 14.50 Czwartek 14.05 – 14.50 |
2. |
Bień Małgorzata |
Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów Małopolskie Talenty |
Poniedziałek 13.20 – 14.00 Czwartek 13.20 – 14.50 |
3. |
Brzezińska Magdalena |
Szkolne koło języka niemieckiego |
Wtorek 15.00 – 15.45 1 raz w miesiącu |
4. |
Bujas Monika |
SKS |
Wtorek 13.20 – 14.05 Piątek 15.00 – 15.4 |
5. |
Dybich Ilona |
Szkolne Koło LOP |
poniedziałek lub piątek |
6. |
Gręda Anna |
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
Poniedziałek 14.10 – 16.00 Środa 14.10 – 16.00 |
7. |
Harężlak Dorota |
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
Poniedziałek 14.10 – 14.55 |
8. |
Jochymek Kamila |
Małopolskie Talenty |
Poniedziałek 13.20 – 16.30 |
9. |
Kajda Lucyna |
Małopolskie Talenty |
Poniedziałek 15.00 – 16.30 |
10. |
Korczyńska Marta |
Koło fizyczne |
Poniedziałki lub piątki 15.00 – 16.00 |
11. |
Królikowska Marlena |
Zajęcia czytelnicze |
Czwartek 14.00 – 15.00 |
12. |
Nawara Anna |
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
Piątek 13.20 – 14.05 |
13. |
Pałka Anna |
Małopolskie Talenty |
Czwartek 13.20 – 14.50 |
14. |
Piątek Agnieszka |
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
Czwartek 14.10 – 15.55 |
15. |
Pieniążek Małgorzata |
Aktyw biblioteczny Koło redakcyjne „Bajdurki z Trójki” |
wg potrzeb |
16. |
Pryga-Kopyść Izabela |
Innowacja „Czytam z klasą” „Kodowanie na ekranie” |
Poniedziałek 12.30 – 13.15 |
17. |
Rogóż Alina |
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
Czwartek 14.10 – 14.55 |
18. |
Ryza Urszula |
Wsparcie uczniów w problemach osobistych |
Poniedziałek 14.10 – 14.55 |
19. |
Stach Lidia |
Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów |
Czwartek 11.20 – 12.10 |
20. |
Starosta-Banyś Agnieszka |
Małopolskie Talenty |
Piątek 15.00 – 16.30 Czwartek 14.10 – 15.40 |
21. |
Szkabara Małgorzata |
Innowacje pedagogiczne „Lubię matematykę” |
Poniedziałek 11.20 – 12.10 |
22. |
Turska Beata |
Małopolskie Talenty |
Czwartek 13.20 – 16.30 |
23. |
Żurek Krzysztof |
SKS |
Wtorek 13.20 – 14.05 Środa 13.20 – 14.05 |