1% podatku

Szanowni Rodzice,
Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu

Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli 1% należnego podatku za 2017 rok przekażecie Państwo naszej szkole za pośrednictwem Stowarzyszenia na rzecz oświaty, kultury i pomocy społecznej „Wszyscy dla Wszystkich"
Liczymy na Państwa życzliwość.
Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły.

Co należy zrobić?

1. Obliczyć 1% należnego podatku.
2. Jako organizację wskazać: Stowarzyszenia na rzecz oświaty, kultury i pomocy społecznej „Wszyscy dla Wszystkich" Nr KRS 0000219768
3. W informacji uzupełniającej koniecznie zaznaczyć, że wpłata dotyczy

Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu
__________________________________