Sobota, Październik 20, 2018

środa, Październik 17, 2018, 19:18 | Brak komentarzy »

W piątek 12 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła Natalia Magiera i Piotr Dudek, których zaszczyciła rola konferansjerów.

Poniedziałek, Październik 15, 2018, 21:11 | Brak komentarzy »

Dnia 15.10.218 r. w naszej szkole miała miejsce wielka akcja „Wąsy Marszałka". Uczniowie przyozdobili swoje twarze wąsami a la Józef Piłsudski. W nagrodę zwolnieni byli z odpowiedzi ustnych. Pomysłowość uczniów co do techniki wykonania wąsów była zaskakujaca.

Niedziela, Październik 14, 2018, 17:48 | Brak komentarzy »

Dnia 11.10 2018 r. w naszej szkole odbyła się niecodzienna uroczystość- „Sztafeta Niepodległości". W biegu lekkoatletycznym uczestniczyli reprezentanci klas IV- VIII. Sztafeta , w czasie której uczniowie przekazywali sobie flagę biało- czerwoną, nie miała charakteru rywalizacji sportowej.

Niedziela, Październik 14, 2018, 17:44 | Brak komentarzy »
Najsłynniejszy Miś – Kubuś Puchatek kończy w tym roku 92 lata!  Z tej okazji 11 października 2018 r. klasa Ia i Ib udały się do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu. Po raz kolejny w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu odbyły się Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia – impreza organizowana corocznie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom".

Niedziela, Październik 14, 2018, 17:39 | Brak komentarzy »
W dniu 8 października uczniowie klasy IVa, IVb i IVc wraz z wychowawcami wzięli udział w pieszym rajdzie do Rabsztyna. Po wyczerpującej wędrówce na uczestników czekały pieczone ziemniaki, jak i piękne, jesienne widoki okolicy zamku w Rabsztynie.

Piątek, Październik 12, 2018, 10:17 | Brak komentarzy »

5 października 2018r pod opieką pani Anny Grędy, Jadwigi Straszak i Lucyny Kajdy grupa 30 uczniów z klasy IV A, VII B I VIII A zdobyła w 23 RAJDZIE GÓRSKIM -LESKOWIEC (922 m n.p.m. nazywany w przeszłości przez miejscową ludność "Hrabskie Buty").