Czwartek, Kwiecień 22, 2021, 11:50
Drodzy Czytelniczy,

kwiecień to miesiąc szczególnie poświęcony książce. W tym czasie przypadają aż dwa święta (2 kwietnia- Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, 23 kwietnia-Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich), które przypominają o tym, że czytanie książek jest nie tylko ważne, ale i... przyjemne... jest jak muzyka...

Dlatego też szkolna biblioteka chce Was zachęcić, abyście podzielili się z koleżankami i kolegami swoimi fascynacjami czytelniczymi... Możecie to zrobić:

· nagrywając krótki filmik (do 2 min.),

· redagując tekst (1 str. A5) (można go wzbogacić zdjęciem- JA i KSIĄŻKA),

w którym opowiecie o swoich:

· wrażeniach,

· przeżyciach,

· przemyśleniach.

Zaznaczycie, co szczególnie przekonało Was do tej właśnie książki, co Wam się podobało, a co może utrudniało lekturę . Liczymy na Waszą pomysłowość i oryginalność w ujęciu tematu. Wasze prace zostaną zamieszczone na stronie szkoły.

Uwaga! Książka, o której piszcie, nie może być lekturą szkolną.

Unikajcie streszczania. To mają być Wasze wrażenia.

Prace należy przesłać do 27 kwietnia 2021r., na adres sp3bajdurki@interia.pl