Poniedziałek, Kwiecień 19, 2021, 13:08

Z radością ogłaszamy, że do naszej szkoły dotarł oczekiwany nowoczesny sprzęt komputerowy w ramach projektu  unijnego „Rozwój kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych gminy Olkusz"
Otrzymaliśmy 15 najnowszych zesatwów komputerowych posiadających bezprzewodowe klawiatury i myszki z systemem operacyjnym Microsoft Windows 10 64 bit PL Profesional, z pakietem Microsoft Office Standard 2019, oprogramowaniem do tworzenia grafiki komputerowej CorelDraw Standard 2021 Education. Ponadto szkoła została doposażona w sprzęt komputerowy na potrzeby rozwoju nowoczesnych technologii informatycznych:
  • 5 laptopów wraz z oprogramowaniem,
  • 5 drukarek laserowych,
  • 4 tablice multimedialne,
  • dywan interaktywny,
  • sprzęt nagłaśniający,
  • 16 robotów Dash.

Nowoczesna pracownia została odmalowana, doczekała się również modernizacji instalacji. Ponadto została wyposażona w nowe meble i regulowane krzesła obrotowe.
Z niecierpliwością oczekujemy na powrót uczniów aby lekcje informatyki i inne zajęcia w ramach projektu RKO mogły odbywać się w nowoczesnych warunkach.

Kliknij na zdjęcie - zobacz filmik