Poniedziałek, Marzec 8, 2021, 22:45
W piątek 5 marca na uczniów naszej szkoły w świetlicy czekała niezwykła niespodzianka – nowoczesna forma zabawy, która w „magiczny" sposób łączy ruch z wyświetlanym na podłodze obrazem. Magiczny Dywan, to innowacyjna, interaktywna pomoc dydaktyczna przeznaczona do zabaw ruchowych, gier edukacyjnych oraz ćwiczeń dla dzieci.
Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „magiczny dywan", na którym uczniowie mogą przeżywać przygody, zaczynając od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy. Nauczyciele podczas zajęć dydaktycznych będą mogli wykorzystać programy , które we właściwy sposób rozwijają u uczniów koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę, spostrzegawczość, jak również ciekawie przekazują wiedzę, ćwiczą pamięć i uczą.
Mamy nadzieję, że nasi uczniowie polubią zajęcia na Magicznym Dywanie, który zapewni doskonałą naukę i zabawę !