środa, Luty 17, 2021, 15:59
11 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla klas I-III połączona z „tłustym czwartkiem"🥯 Niestety w tym roku bal był zupełnie inny... Covid pokrzyżował Nam plany...Każda klasa bawiła się oddzielnie i mimo tego, że nie mieliśmy okazji zobaczyć się wszyscy, zabawy były przednie 🥳
"Jak tradycja stara każe, w domu, sklepie, biurze, barze.
Wszędzie pączek dziś króluje.
Każdy chętnie go smakuje.
W Tłusty Czwartek przez dzień cały
słodkim królem - pączek mały!"
Tak, tak i uczniowie na zdalnym nauczaniu też zgodnie z tradycją kosztowali pączki. Było pysznie, smacznie, słodko i przyjemnie.