środa, Grudzień 23, 2020, 15:27

Zapewne nikt nie zaprzeczy, że rok, który niedługo przyjdzie nam pożegnać jest pod wieloma względami po prostu wyjątkowy.
Z racji panującej pandemii nie mogliśmy spotkać się osobiście, jak co roku w naszej szkole, aby złożyć sobie życzenia oraz wspólnie obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów.

Ale moi drodzy Wasi koledzy, pod przewodnictwe pani Anny Nawary i
ks. Tomasza Sroczyńskiego przygotoali dla WAS niespodziankę!!!!
Wystarczy kliknąć w poniższy link, a dowiecie się co to takiego ;)
Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w powstanie jasełek i życzymy Zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!!!!