Wtorek, Listopad 10, 2020, 15:51

W tym roku pandemia uniemożliwiła nam zorganizowanie uroczystości Narodowego Święta Niepodległości w murach szkoły. W związku z tym uczniowie w inny sposób zaangażowali się w obchody tego ważnego dla Polaków dnia. Uczniowie klas 4- 5 zredagowali życzenia dla Niepodległej, szóstoklasiści radość i dumę z przynależności narodowej wyrazili, malując na swym ciele barwy narodowe, a najstarsza młodzież przygotowała plakaty upamiętniające kolejną rocznicę odzyskania niepodległości.

Dodatkowo w celu uczczenia Narodowego Święta Niepodległości zachęcamy do obejrzenia filmu animowanego pt. „Odrodzenie".
„Akcja filmu zabiera nas w podróż do wyobraźni nastoletniej dziewczyny, która tworzy własną interpretację historii kraju. Strona wizualna filmu operując symbolami, podkreśla wagę przełomowych momentów historycznych i osiągnięć w dziedzinie nauki, sporu czy sztuki."
Link- https://www.youtube.com/watch?v=v7G-3KCGI6M