Sobota, Listopad 7, 2020, 18:57
Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych  dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

KLASY 4-8
  • Nauka zdalna uczniów klas 4-8 przebiega według obowiązujących planów lekcji w czasie rzeczywistym na platformie Teams.
  • Czas trwania jednostki lekcyjnej dostosowany jest do możliwości psychofizycznych uczniów od 30 minut - (pozostałe 15 minut to czas na indywidualne konsultacje) do 45 minut.

KLASY 1-3

• Edukacja wczesnoszkolna będzie realizowana zdalnie poprzez platformę Teams  w czasie rzeczywistym według obowiązujących planów lekcji.
  • Jednostka lekcyjna trwać będzie 30 minut pozostałe 15 minut z jednostki lekcyjnej to praca indywidualna ucznia bez komputera.

OPIEKA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Od poniedziałku, 9 listopada br. w Szkole zapewniona będzie opieka świetlicy szkolnej dla dzieci z klas I- III rodziców zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Proszę o bieżące śledzenie komunikatów przesyłanych przez dziennik elektroniczny oraz publikowanych na stronie internetowej szkoły.
Dodatkowe i szczegółowe informacje na temat zdalnego nauczania określa

• ZARZĄDZENIE NR 7//2020/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. M. Biema w Olkuszu z dnia 23 października 2020 r. w sprawie: sposobu realizacji zadań Szkoły w czasie nauczania zdalnego.
  • ZARZĄDZENIE NR 8//2020/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. M. Biema w Olkuszu z dnia 8 listopadfda 2020 r. w sprawie: sposobu realizacji zadań Szkoły w czasie nauczania zdalnego dla uczniów klas 1-3

W tym niełatwym dla nas wszystkich czasie postarajmy się zadbać o wspólne bezpieczeństwo i jak najlepszą organizację pracy i nauki oraz spokój dzieci – naszych uczniów.

Życzę Państwu dużo zdrowia.

Z poważaniem:

dyrektor szkoły - Edyta Gil