Niedziela, Październik 25, 2020, 19:57
Szanowni Państwo.

W związku z wprowadzeniem obowiązku nauczania zdalnego w szkołach podstawowych znajdujących się w strefie czerwonej zajęcia dla uczniów klas IV-VIII, w dniach od 26.10 do odwołania odbywać się będą według obowiązującego planu lekcji w formie zdalnej, z wykorzystaniem platformy Teams.

Nauka uczniów klas I-III pozostaje bez zmian w formie stacjonarnej w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 im. M.Biema w Olkuszu.

Dodatkowe i szczegółowe informacje na temat zdalnego nauczania określa ZARZĄDZENIE NR 7//2020/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. M. Biema w Olkuszu z dnia 23 października 2020 r. w sprawie: sposobu realizacji zadań Szkoły w czasie nauczania zdalnego.
mgr Edyta Gil