Niedziela, Październik 4, 2020, 19:57

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta w naszej szkole został przeprowadzony plebiscyt na SUPER CHŁOPAK SZKOŁY. Dokonany on został najpierw wśród kandydatów wytypowanych w klasach, następnie ostatecznie poprowadzony przez Samorząd Uczniowski.
Tytuł SUPER CHŁOPAK SZKOŁY uzyskał Jakub Pałka z klasy 6c. Gratulujemy:)
Ponadto tytuły SUPER CHŁOPAK KLASY otrzymali:
Bartosz Wyżycki z klasy 4a
Alan Trojanowicz z klasy 4b
Mateusz Mikuła z klasy 5a
Bartosz Duda z klasy 6a
Filip Antkiewicz z klasy 6b
Jakub Pałka z klasy 6c
Tomasz Pająk z klasy 7a
Bartosz Kura z klasy 7b
Franciszek Curyło z klasy 7c
Sebastian Tomsia z klasy 8a
Kacper Mierzwa z klasy 8b

Samorząd Uczniowski ogłosił także, że jest to „DZIEŃ NIEBIESKI Z MUSZKĄ I KRAWATEM". Każdy kto dołożył ten miły akcent do swojej garderoby, nie był w tym dniu pytany.
Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy na łamach naszej strony serdeczne życzenia!