Czwartek, Sierpień 27, 2020, 17:12

Szanowni Rodzice!
Drodzy Uczniowie!

Poniżej znajdziecie kilka zasad dzięki którym będziecie mogli poczuć się bezpieczniej w obecnej sytuacji ;)

Aplikacja ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Jeśli osoba z naszego otoczenia zachoruje, wówczas otrzymamy odpowiednie powiadomienie. Aplikacja poinformuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich.
Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/protegosafe