Czwartek, Czerwiec 25, 2020, 23:47
Funkcjonujący od roku szkolnego 2018/2019 egzamin ósmoklasisty nie ma niestety szczęścia do spokojnych czasów.
Druga edycja odbyła się w czasie pandemii i łączących się z tym zagrożeniach i obostrzeniach. W naszej szkole uczyniono wszystko, aby odbywający się w dniach 16-18.06 egzamin przebiegał jak najbardziej profesjonalnie.

Szkoła została perfekcyjnie przygotowana do tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest egzamin zewnętrzny, wdrażając drobiazgowe procedury zapewniające bezpieczeństwo w czasie egzaminu ósmoklasisty. Przeszkolenie grona pedagogów, przygotowanie sal zapewniające zachowanie 1,5 -metrowego dystansu między uczniami oraz sprawującymi na nimi nadzór nauczycielami, wyposażenie w środki ochrony osobistej, szczegółowe ustalenia dotyczące przemieszczania się w szkole – wszystko to zapewniło maksymalne bezpieczeństwo uczniom oraz nauczycielom.
Oczekując na wyniki z języka polskiego, matematyki i języka obcego wszyscy z wielkim spokojem będą już mogli odebrać świadectwa i w ten sposób ich ośmioletni trud zostanie zwieńczony sukcesem.