Niedziela, Maj 24, 2020, 20:18
Zgodnie z zarządzeniem NR 13/2019/2020 organizacja zajęć, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja 2020 r. nastąpi
28 maja 2020 r.
Szkoła będzie czynna w godzinach 8.00 – 15.00.
Uruchomienie zajęć nastąpi tylko i wyłącznie po uzyskaniu pozytywnej opinii
inspektora BHP.
W związku z powyższym należy do dnia 26 maja 2020 r.– do godz. 13.00 – złożyć wymagane dokumenty (załączniki 1-4) umieszczone są stronie internetowej szkoły w zakładce Procedury i zarządzenia
Po wypełnieniu i podpisaniu dokumentów, należy je dostarczyć do szkoły:
• zeskanować lub wykonać zdjęcie i przesłać na adres mailowy szkoły sp3olkusz@tlen.pl
• złożyć osobiście w szkole, wrzucając go do zamkniętej i zabezpieczonej skrzynki, oznaczonej napisem „Korespondencja od rodziców", znajdującej się przy wejściu do szkoły.

Rodzicowi, który nie zdecyduje się na powrót dziecka do szkoły przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy.

Wszyscy rodzice są zobowiązani do zapoznania się z Procedurami organizacji pracy w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu w okresie pandemii i przestrzegania ich.

W okresie 25 maja 2020 r. do 7 czerwca 2020 r. dla dzieci nieuczęszczających do szkoły proces dydaktyczny nadal prowadzony jest z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.