Czwartek, Maj 7, 2020, 22:38
Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marcina Biema
w Olkusz mają możliwość bezpłatnego korzystania z Office 365 w wersji A1
Office 365 – Jest zbiorem aplikacji dostępnych
z serwerów Microsoft.
Dzięki Office 365 można być w stałym kontakcie ze współpracownikami i uczniami.
W skład produktu wchodzi:
- internetowe wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook (działają w przeglądarce i wymagają połączenia z Internetem),
- 1TB pojemności na dysku OneDrive,
- kilka innych usług Microsoft.
Wszystkie produkty dostępne w ramach pakietu Office 365 świadczone online są automatycznie aktualizowane, zatem użytkownik korzystający z produktu używa zawsze najnowszej wersji.
Szczegółowe informacje zostały przekazane uczniom i rodzicom przez dziennik elektroniczny