Piątek, Luty 21, 2020, 21:58

W dniu 19 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej Nr 3 w Olkuszu odbył się
szkolny etap Konkursu „OMNIBUS"- XVIII edycja.
Swoje wiadomości sprawdzało 20 uczniów z klas I –III.

Konkurs miał formę pisemną i składał się z 7 zadań. Zadania teoretyczne i praktyczne dostosowane były do możliwości intelektualnych dzieci i obejmowały treści podstawowe i ponadpodstawowe znajdujące się w nowej podstawie programowej dla klas I-III.
Wyniki szkolnego etapu Konkursu „OMNIBUS"- XVIII edycji będą ogłoszone na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu w poniedziałek 24 lutego 2020 roku.
W ciągu 5 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników można wnieść pisemne odwołanie- do szkół w których przeprowadzany był etap szkolny lub gminny. Komisja rozpatruje odwołanie w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania odwołania i sporządza protokół zawierający uzasadnienie decyzji.